icon
icon
icon
icon
0

Jaki rębak na początek RĘBAKI

O ile posiadamy ogród, prowadzimy tartak, lub również zajmujemy się wyrębem drzew w lasach należałoby skorzystać z maszyn, które rozdrabniają pocięte drewno na jeszcze mniejsze kawałki.

O ile zdołamy prędko posprzątać gałęzie w ogrodzie, lub również pozbyć się artykułów powstających w związku z pracą stolarską warto postawić na nowomodne rębaki. Urządzenia rozdrabniają wyroby na części o obwodzie kilku centymetrów.

Tak pocięte drewno może być wykorzystane jako materiał energetyczny np. do ogrzewania pomieszczeń. Systemy zasilane spalinowo, jak również elektrycznie gwarantują idealną wydajność, oraz mobilność. Zdołamy podłączyć rozdrabniacz do ciągnika, aby szybciej i sprawniej uporządkować gałęzie z drzew, lub również żywopłotów.

Dostawcy oferują trzy typy rozdrabniaczy. Oprócz rębaków bębnowych, zdołamy skorzystać z maszyn tarczowych, oraz śrubowych. Systemy przyśpieszają pracę, gwarantują niskie zużycie paliwa, oraz są bezproblemowe w użytku. Mogą z nich korzystać zarówno profesjonalni pracownicy tartaków jak również zakładów stolarskich, jak również prywatni klienci, którzy pożądają uporządkować swoją działkę, lub również przydomowy ogródek.

Chcąc pozbyć się gałęzi po wycince lasów, lub również innego typu wyrobów warto już dzisiaj zamówić jeden z modeli rozdrabniaczy. Przetworzone drewno będzie zdołało nam posłużyć jako materiał opałowy o świetnych parametrach. Rębaki do drewna mają szerokie zastosowanie, działają na wysokich obrotach, gwarantują pełne bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac. Stacjonarne czy mobilne dają ładne szans.